google.com, pub-8087808586565908, DIRECT, f08c47fec0942fa0 FIRAT MOBİL SİSTEM & YERDEN ISITMA BORULARI

FIRAT MOBİL SİSTEM & YERDEN ISITMA BORULARI


PE-RT BORU SİSTEMLERİ

Fırat PEX Borular mobil sistem, zeminden ısıtma ve temiz su hatlarında güvenle kullanılır. Zengin çap seçenekleriyle Fırat PEX Borular uygulamacının çözüm ortağıdır. Fırat metal sistemleri ile % 100 uyumlu olan Fırat oksijen bariyerli ve kılıflı PEX Borular sisteminizi korur. Otel, residence, spor salonu, futbol sahası, cami gibi yüksek tavanlı yapılar için ideal çözüm üretir. Yüksek yoğunluklu PE hammaddesinin silan yöntemi ile çapraz bağlanmasıyla elde edilen Fırat PEX Borular estetik görünümleri ve kolay müdahale imkanı ile uygulamacının ve kullanıcının dostudur.

 

TS EN ISO 22391-2 standardına göre üretilen PE-RT Borular Türkiye’de TSE belgesi olan ilk üretici firmasıdır.

Kalitesi Alman SKZ kurumu tarafından onaylanmış ve SKZ HR 3.16 standardına göre belgelendirilmiş Türkiye’nin ilk sistemidir.

Belge No: 001053-TSE-44/01 ( https://www.tse.org.tr/ üzerinden belgeye ulaşabilirsiniz.)

PE-RT Boru Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

FIRAT PE-RT borular, uzun ömürlü hidrostatik dayanıma (LTHS) ve yüksek mekanik özelliklere sahip polietilen borulardır. PE-RT Borular sıcak su sistemlerinde 10 °C ile 95 °C arasındaki kalorifer tesisatlarında, Mobil Sistemlerde ve Yerden Isıtma Sistemlerinde güvenle kullanılabilir.

  • Sıcak Su Sistemleri
  • Mobil Sistemler
  • Yerden Isıtma Sistemleri

Borular kangallar halinde üretilir hem stok, hem de taşıma kolaylığı sağlar. Esnek yapısından dolayı soğuk havalarda ısıtmaya gerek kalmadan kolayca döşenebilmektedir. Kılıflı Oksijen Bariyerli PE-RT Borular kırmızı ve mavi kılıf içinde, kılıflı Oksijen Bariyersiz PE-RT borular siyah kılıflı kırmızı mavi kuex çizgili üretilmektedir.

PE-RT Kullanım Alanları

Fırat PE-RT borular, Residance Binalar, Toplu Konutlar, Oteller, Hastaneler, AVM, Spor salonları, Statlar, Sinemalar, Havalimanları, Sanayi yapıları vb. alanlarda kullanıma uygundur.